NINE HILLS MOTORCYCLES to renomowana, polska firma motocyklowa/customowa- z tradycjami, prowadzona przez prawdziwych pasjonatów (specjalizacja Harley-Davidson).
Zarówno sama jej nazwa jak i logo nie są przypadkowe, a ściśle związane z pochodzeniem i lokalizacją.
Chełmno w województwie Kujawsko-Pomorskim, u podnóży którego znajduje się siedziba 9HM spoczywa właśnie na dziewięciu wzgórzach.
Założycielem / właścicielem firmy jest Paweł Stachura, a w jej skład wchodzą szereg znakomicie wykwalifikowanych fachowców, a także firm i organizacji branżowych, które w konsekwencji tworzą profesjonalny, świetnie działający zespół.

Jako bezpośredni przedstawiciele takich dealerów jak: Motorcycle Storehouse, Custom Chrome, Parts Europe, Zodiac, W&W, Rebuffini, Kess Tech, czy Dr.Jekill & Mr.Hyde - jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość i krótkie terminy realizacji zamówień najrozmaitszych podzespołów/części.
Służymy pomocą z zakresu przebudowy obecnie posiadanego motocykla, jak również za sprawą szeroko rozbudowanej bazy kontaktów- pomagamy w pozyskaniu motocykla z zagranicy (USA, Kanada, Europa Zachodnia), lub z rodzimego rynku (współpracujemy z autoryzowanymi dealerami H-D w Polsce i całej Europie).

Naszą pasją jest projektowanie i budowanie motocykli.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uwzględniajac możliwości i potrzeby naszych klientów.

Nasze autorskie projekty wielokrotnie święciły triumfy zdobywając uzanie na wielu najznakomitszych scenach customowego świata.
Jesteśmy laureatami nie tylko krajowych, ale również europejskich i światowych mistrzostw, czego potwierdzeniem są liczne nagrody, tytuły i dowody uznania w branży.
Za sprawą wieloletniego doświadczenia, nabytej wiedzy i bezgranicznej pasji, którą kierujemy się przy realizacji każdego projektu- jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie motoryzacyjne marzenia naszych klientów. Robimy to co Kochamy i na czym się znamy!